Wczytuję dane...

Wózki narzędziowe (307)

Strona nr 1
Sortuj według:
Wyświetl po produktów

  Wózki narzędziowe

  Wózek narzędziowy  to niezbędne i podstawowe wyposażenie nie tylko warsztatu, serwisu , czy garażu, ale przedewszystkim każdej osoby która z mechaniką i narzędziami ma doczynienia.  Dobrze wykonany wózek narzędziowy pozwala na łatwe i bezpieczne przemieszczanie narzędzi i niezbędnego sprzętu do punktu wykonywania prac.

  Znajdujące się w naszej ofercie wózki narzędziowe bez wyposażenia pozwalają na dowolne zagospodarowanie dostępnej powierzchni w niezbędne i przydatne narzędzia. 

  Bardzo dobrze wiemy jak wiele różnych zadań czeka przed użytkownikiem naszych wózków warsztatowych, dlatego przygotowaliśmy szeroki asortyment nie tylko wózków platformowych czy wózków diagnostycznych, ale przede wszystkim wózków narzędziowych.

  Wózki znajdujące się w naszej ofercie:

  • wózki narzędziowe wraz z nadstawkami  ,
  • wózki diagnostyczne,
  • wózki laboratoryjne
  • wózki monterskie.
  • wózki platformowe

  Wiemy jak trudno wybrać odpowiedni wózek w internecie, dlatego sugerujemy porównać wagę naszych wózków warsztatowych z wagą wózków dostępnych w innych sklepach interentowych - nasze wózki posiadają prawie dwukrownie większą wagę ze względu na zastosowanie solidnej i grubej blachy i wysokiej jakości komponentów takich jak koła, pochwyty szuflad i uchwyty do przemieszczania wózka.

  Rozwiązanie dla każdego

  Wózek warsztatowy to idealne rozwiązanie dla każdego. Nasze wózki narzędziowe z szufladami pozwalają na modyfikację kolejności szuflad we własnym zakresie. Jednakże jeżeli tego typu modyfikacja nie spełni oczekiwań istnieje możliwość wykonania wózka idealnie dostosowanego do potrzeb każdego użytkownika, w takich wypadkach prosimy o przesłanie zapytania na adres biuro@centrumwarsztatowe.pl   

  Idealna inwestycja

  Gwarantujemy, że oferowane u nas wózki warsztatowe bez wyposażenia w pełni spełnią Państwa oczekiwania w stosunku do jakości i ergonomi użytkowania. Dobranie odpowiedniej konfiguracji szuflad pozwoli na lepszy dostęp do niezbędnych narzędzi i szybsze wykonywanie powierzonych pracownikowi zadań, zwiększy jego efektywności a także wyższe wyski firmy w prerspektywie wielu lat.