Wczytuję dane...

Stoły warsztatowe (527)

Strona nr 1
Sortuj według:
Wyświetl po produktów

  Stoły warsztatowe, stoły robocze

  W tym miejscu znajdą Państwo szeroką ofertę ogólnie pojętych stołów warsztatowych w której mieszczą się stoły robocze, stoły do garażu, stoły do warsztatu, falbanek warsztatowy i stoły narzędziowe. Wszystkie stoły są wykonane solidnie, z mocnych, wysokiej jakości materiałów.  Poszczególne linie stołów znacząco różnią się od siebie.

  Stoły linii Professional to stoły robocze wykonane z profili stalowych z szufladami wykończonymi uchwytami z aluminium. Charakterystyczne w tych stołach są podwieszane moduły szafek z szufladami lub drzwiczkami, które pozostawiają pustą przestrzeń pod stołem.

  Stoły warsztatowe linii Nova - to stoły o konstrukcji z giętej blachy o grubości 1,5mm, są lżejsze od stołów linii Professional, aczkolwiek dopuszczalne obciążenie maksymalne to także ponad 1500kg. Szafki z szufladami i drzwiami także są podwieszane. Czoła szuflad i uchwyty drzwiczek wykonane są z blachy. 

  Stoły warsztatowe linii TITANIUM - to najbardziej rozbudowana linia stołów warsztatowych, ale także najbardziej ergonomiczna pod względem zagospodarowania przestrzeni, gdyż moduły są wypełnione szufladami od bratu aż do podłoża. Podstawą stołów jest cokół z blachy o grubości 1,5 mm zabezpieczony podkładem antykorozyjnym i malowany proszkowo. Konstrukcja stołów pozwala na rozbudowę stołu w czasie poprzez dokładanie kolejnych modułów.

  Stoły linii Titanium zagospodarowały w całości przestrzeń pomiędzy blatem, a podłożem, co w znaczący sposób poprawia gospodarkę przestrzenią i miejscem na narzędzia. Stoły te uchodzą za stoły narzędziowe głównie dla przemysłu, ale znajdą także zastosowanie  jako wyposażenie warsztatów samochodowych i meble dla przemysłu.

  Ostatnią linią stołów warsztaowych jest linia Nova - stoły są lżejsze, gdyż  konstukcja ich wykonana jest z giętej w odpowiedni sposób blachy (nogi stołu), co wcale nie zmniejsza maksymalnego obciążenia, które także w tych stołach roboczych jest równe 1500 KG.