Wczytuję dane...

Stoły warsztatowe

Stoły warsztatowe, stoły robocze

W tym miejscu znajdą Państwo szeroką ofertę ogólnie pojętych stołów warsztatowych w której mieszczą się stoły robocze, stoły do garażu, stoły do warsztatu, falbanek warsztatowy i stoły narzędziowe. Wszystkie stoły są wykonane solidnie, z mocnych wysokiej jakości materiałów.  Poszczególne linie stołów znacząco różnią się od siebie.

Stoły linii Professional to stoły robocze wykonane z profili stalowych z szufladami wykończonymi uchwytami z aluminium. Charakterystyczne w tych stołach są podwieszane moduły szafek z szufladami, które pozostawiają pustą przestrzeń pod stołem.

Stoły linii Titanium zagospodarowały w całości przestrzeń pomiędzy blatem, a podłożem, co w znaczący sposób poprawia gospodarkę przestrzenią i miejscem na narzędzia. Stoły te uchodzą za stoły narzędziowe głównie dla przemysłu, ale znajdą także zastosowanie  jako wyposażenie warsztatów samochodowych i meble dla przemysłu.

Ostatnią linią stołów warsztaowych jest linia Nova - stoły są lżejsze, gdyż  konstukcja ich wykonana jest z giętej w odpowiedni sposób blachy (nogi stołu), co wcale nie zmniejsza maksymalnego obciążenia, które także w tych stołach roboczych jest równe 1500 KG.

Sortuj według:
Wyświetl po produktów