Wczytuję dane...

Gabloty narzędziowe (23)

Strona nr 1
Sortuj według:
Wyświetl po produktów

Gabloty narzędziowe 

Gabloty narzędziowe to w zasadzie tablice na narzędzia zamykane roletą zamykaną z góry lub z boków. Gabloty warsztatowe stosowane są zazwyczaj w miejscach, gdzie wymagane jest zabezpieczenie narzędzi przed nieuprawnionym dostępem, pełnią także funkcję ochrony przed kradzieżą.

    W naszej ofercie dostępne są gabloty zamykane roletą aluminiową, roletą PCV, drzwiczkami z pleksi, ewentualnie drzwiczkami ażurowymi. 

    Gabloty wykonywane są w wysokiej jakości blachy o gr. 1mm, co zapewnia doskonałą wytrzymałość i długotrwałość użytkowania. Malowane są proszkowo.

    Plecy gabloty wykonane są z płyty perforowanej dostosowanej do naszych zawieszek dostępnych w naszym sklepie. Podczas wyboru zawieszek do gabloty narzędziowej prosimy o zwrócenie uwagi na wymiary, ze względu na ograniczone wymiary wewnętrzne nie wszystkie zawieszki na narzędzia mogą być zgodne z daną gablotą.

    Jeżeli nie znajdą Państwo w naszej ofercie odpowiedniego rozwiązania, prosimy o kontakt. Istnieje możliwość wykonania gablot i innych mebli pod zamówienie na wymiar.