Wczytuję dane...

Regały magazynowe (17)

Strona nr 1
Sortuj według:
Wyświetl po produktów

Regały magazynowe / Regał warsztatowy

Regał magazynowy pozwala na skuteczne uporządkowanie przestrzeni w magazynie czy warsztacie, ale nie tylko. To podstawowy element wyposażenia hal produkcyjnych, zapleczy sklepowych, piwnic, spiżarni, domków letniskowych, pomieszczeń gospodarczych czy domowych garaży. Materiały z których jest wykonany regał warsztatowy zapewniają najwyższy komfort użytkowania – są wygodne w czyszczeniu oraz zapewniają 100% stabilności. Kupując regał tego typu warto zastanowić się, do jakiego pomieszczenia będzie przeznaczony i jakie produkty będziemy w nim przechowywać. a zwłaszcza jaki będzie przewidywane obciążenie półki.

Charakterystyka dostępnych regałów magazynowych / regałów warsztatowych:

  • W ofercie sklepu są dostępne 3 rodzaje regałów magazynowych, w zależności od maksymalnego obciążenia półki - do 120, 250 i 290kg na półkę. Półki przeznaczone do dźwigania największych obciążeń są dodatkowo wzmacniane konstrukcyjnie blachą wzdłużną, lub płytą MDF.
  • Istnieje możliwość wykonania regałów dostosowanych do indywidualnych potrzeb i dostępnej  powierzchni - regały warsztatowe mogą posiadać różną wysokość, szerokość i głębokość - zapytanie o wykonanie regału na zamówienie prosimy o przesłanie na adres biuro@centrumwarsztatowe.pl.
  • W ofercie sklepu dostępne są regały wykonywane na specjalne zamówienie klienta. Jesteśmy elastyczni projektując regały, a dzięki doświadczonym doradcom staramy się jak najlepiej dopasować naszą ofertę do potrzeb klienta.
  • Istnieje możliwość pomalowania regałów w jednych z ponad 100 kolorów wg. palety RAL np. czerwonym, niebieskim, jasnoszarym, ciemnoszarym itp. (opcja dostępna w cenie regału).
  • Regał warsztatowy jest bardzo prosty w montażu, dostarczany jest na palecie.
  • Regały magazynowe spełniają wszystkie normy dotyczące jakości i bezpieczeństwa.

Wszystkie zapytania dotyczące regałów dostępnych w naszej ofercie należy kierować na maila biuro@centrumwarsztatowe.pl