Wczytuję dane...

Stoły TITANIUM (186)

Strona nr 1
Sortuj według:
Wyświetl po produktów

  Stoły warsztatowe TITANIUM

  W odróżnieniu od stołów roboczych PROFESSIONAL i NOVA, stoły warsztatowe TITANIUM przede wszystkim wykorzystują całą dostępną powierzchnię pod blatem, od blatu po podłoże pozwala to na przechowywanie i pełniejsze wykorzystanie,a także  zagospodarowanie stanowiska pracy w warsztacie mechanicznym lub hali produkcyjnej.

  Wszystkie potrzebne narzędzia znajdą się w zasięgu ręki, nie tylko przyśpieszając i oszczędzając znaczne zasoby czasu, ale także na zabezpieczenie narzędzi przed niepowołanym dostępem.

  Stoły warsztatowe TITANIUM pozwalają na jedną z pozoru nie oczywistą możliwość, mianowicie dokupowanie i dostawianie kolejnych modułów szafek. Najtańszy podstawowy stół to T-40-01 blat,noga i szafka, wersja najbardziej rozbudowania z ponad 30-stoma szuflatami to stół T-10-10-10-01.

  Charakterystyczny dla stoów warsztatowych TITANIUM jest cokół wykonany z blachy o gr. 1,5mm z dodatkową powłoką zabezpieczającą przed korozją. Cokół pozwala także na montaż stopek poziomujących, ewentualnie zakotwienie stołu do podłoża. 

  Waga stołów od wersji podstawowej T-10-01 do wersji z trzydziestoma szufladami T-10-10-10-01 wacha się od 100 nawet do 300 kilogramów znacznie odstając od konkurencji u której waga podobnej konstrukcji często jest o połowe niższa.

  Blaty stołów wykonane są ze sklejki wielowarstwowej o grubości 40mm z możliwością dokupienia nakładek z blachy ocynkowanej (lub nierdzewnej) i gumy. Waga samego blatu ze sklejki wacha się od 20 do 30kg.