Wczytuję dane...
O sklepie

Autoryzowany dystrybutor profesjonalnych mebli warsztatowych FAST SERVICE

CentrumWarsztatowe.pl  

Naszą mijsją jest wyposażenie warsztatów, serwisów i przemysłu w profesjonalne meble warsztatowe, które będą służyły latami. 

Doskonale wiemy jak ważna jest solidnośc i wytrzymałość sprzętu warsztatowego, i jakim obciążeniom jest podatne w codziennej pracy.

Dlatego staramy się dopilnować jak najwyższej jakośći mebli jak i obsługi, aby każdy nasz klient był zadowolnony i wrócił po kolejne wyposażenie.

Dodatkowym atutem jest możliwość dostosowania tak kolorystyki , jak i wymiarów poszczególnych mebli, czy to stołów warsztatowych, czy szafek narzędziowych.

Z naszego długoletniego doświadczenia wynika, iż firma FAST SERVICE dokłada wszelkich starań, aby produkowane przez nich meble wyróżniały się na rynku pod względem solidności i długowiecznośći ;)

Z mebli warsztatowych FAST SERVICE korzystają takie firmy jak m.in.: HUSQVARNA, ROSTI, ROLLS ROYCE, HARLEY DAVIDSON, TOYOTA, INSTYTUT LOTNICTWA, SAMASZ, SOLARIS, itd.

Dzięki sprawnemu  łańcuchowi logistycznemu możecie być Państwo pewni, że Wasze zamówienie zostanie odpowiednio zrealizowane.

Prosimy o kontakt telefoniczny lub mailowy.

Pod adresem siedziby firmy nie mieści się magazyn, nie ma możliwości zobaczenia oferowanych produktów.

Wszystkim obecnym i przyszłym Klientom dziękujemy za powierzone nam zaufanie.
Zapraszamy do współpracy życząc zadowolenia i wielu sukcesów.

Zespół CENTRUM WARSZTATOWE
Wyposażenie warsztatów samochodowych - wózki warsztatowe, stoły warsztatowe, stoły robocze, szafy narzędziowe
Wysposażenie serwisów rowerowych - stoły narzędziowe, regały warsztatowe, szafki narzędziowe
Meble warsztatowe na zamowienie / wymiar - prześlij zapytanie ofertowe na maila biuro@centrumwarsztatowe.pl  (otrzymasz bezpłatną wycenę)