Stół 3-modułowy + szafka WSZ-A + szafka WSZ-D
Produkty subskrypcyjne w twoim koszyku
Ustaw jedną częstotliwość dostaw dla wszystkich produktów subskrypcyjnych z twojego koszyka co:
Produkty subskrypcyjne w twoim koszyku
Stół 3-modułowy + szafka WSZ-A + szafka WSZ-D
Stół wykonany jest z profili metalowych z blachy o grubości 2 mm, wyposażony w blat ze sklejki o grubości 35 mm. Półki są z blachy #1 mm, wzmocnione dodatkowo profilem. Całość malowana jest standardowo farbami proszkowymi (epoksydowo-poliestrowymi). Stoły warsztatowe dostarczamy zmontowane. Opcje dodatkowe – w Akcesoria Wymiary zewnętrzne stołu Wysokość 840 mm Szerokość 2000 mm Głębokość 730 mm Wymiary zewnętrzne szafki WSZ-A Wysokość 630 mm Szerokość 607 mm Głębokość 582 mm Prześwit drzwi Prześwit – wysokość 527 mm Prześwit – szerokość 607 mm Wymiary zewnętrzne szafki WSZ-D Wysokość 630 mm Szerokość 607 mm Głębokość 582 mm Wymiary szuflad Wysokość szuflad 117 mm Szerokość szuflad 523 mm Głębokość szuflad 500 mm Przeciętny czas dostawy 1-4 tygodnie
| Wysokość | 630 mm |
| Szerokość | 607 mm |
| Głębokość | 582 mm |
| Prześwit – wysokość | 527 mm |
| Prześwit – szerokość | 607 mm |
| Wysokość szuflad | 117 mm |
| Szerokość szuflad | 523 mm |
| Głębokość szuflad | 500 mm |
Producent: KART-MAP | Gwarancja: 24 miesiące | Kolor standardowy: RAL 7035 (jasny popiel) | Realizacja: 3–7 tygodni








