Stół 3-modułowy regulowany+ 2 szafki WSZ-E+ szafka WSZ-B+ nadstawka W-3N-5 Laboratorium Przyszłości
- Stół 3-modułowy regulowany+ 2 szafki WSZ-E+ szafka WSZ-B+ nadstawka W-3N-5
Produkty subskrypcyjne w twoim koszyku
Ustaw jedną częstotliwość dostaw dla wszystkich produktów subskrypcyjnych z twojego koszyka co:
Produkty subskrypcyjne w twoim koszyku
Stół 3-modułowy regulowany+ 2 szafki WSZ-E+ szafka WSZ-B+ nadstawka W-3N-5 Laboratorium Przyszłości
Stół 3-modułowy regulowany+ 2 szafki WSZ-E+ szafka WSZ-B+ nadstawka W-3N-5
Stół 3-modułowy regulowany+ 2 szafki WSZ-E+ szafka WSZ-B+ nadstawka W-3N-5 Stół wykonany jest z profili metalowych z blachy o grubości 2 mm, wyposażony w blat ze sklejki o grubości 35 mm. Całość malowana jest standardowo farbami proszkowymi (epoksydowo-poliestrowymi). Stoły dostarczamy zmontowane. SPECYFIKACJA Wymiary zewnętrzne stołu Wysokość 1890-1970 mm Szerokość 2000 mm Głębokość 730 mm Wymiary zewnętrzne szafki WSZ-E Wysokość 124 mm Szerokość 608 mm Głębokość 580 mm Wymiary szuflad Wysokość szuflad 97 mm Szerokość szuflad 525 mm Głębokość szuflad 500 mm Wymiary zewnętrzne szafki WSZ-B Wysokość 630 mm Szerokość 607 mm Głębokość 582 mm Wymiary szuflad Wysokość szuflad 150 mm Szerokość szuflad 523 mm Głębokość szuflad 500 mm Prześwit drzwi Prześwit – wysokość 314 mm Prześwit – szerokość 607 mm Wymiary zewnętrzne nadstawka W-3N-5 Wysokość 1020mm Szerokość 2000mm Przeciętny czas dostawy 1-4 tygodnie
| Wysokość | 1020mm |
| Szerokość | 2000mm |
| Głębokość | 582 mm |
| Wysokość szuflad | 150 mm |
| Szerokość szuflad | 523 mm |
| Głębokość szuflad | 500 mm |
| Wymiary zewnętrzne szafki WSZ-B | |
| Wymiary szuflad | |
| Prześwit drzwi | |
| Prześwit – wysokość | 314 mm |
| Prześwit – szerokość | 607 mm |
Producent: KART-MAP | Gwarancja: 24 miesiące | Kolor standardowy: RAL 7035 (jasny popiel) | Realizacja: 3–7 tygodni




