Stół 3-modułowy regulowany+ 2 szafki WSZ-E+ szafka WSZ-A+ nadstawka W-3N-1 Laboratorium Przyszłości
- Stół 3-modułowy regulowany+ 2 szafki WSZ-E+ szafka WSZ-A+ nadstawka W-3N-1
Produkty subskrypcyjne w twoim koszyku
Ustaw jedną częstotliwość dostaw dla wszystkich produktów subskrypcyjnych z twojego koszyka co:
Produkty subskrypcyjne w twoim koszyku
Stół 3-modułowy regulowany+ 2 szafki WSZ-E+ szafka WSZ-A+ nadstawka W-3N-1 Laboratorium Przyszłości
Stół 3-modułowy regulowany+ 2 szafki WSZ-E+ szafka WSZ-A+ nadstawka W-3N-1
Stół 3-modułowy regulowany+ 2 szafki WSZ-E+ szafka WSZ-A+ nadstawka W-3N-1 Stół wykonany jest z profili metalowych z blachy o grubości 2 mm, wyposażony w blat ze sklejki o grubości 35 mm. Półki są z blachy #1 mm, wzmocnione dodatkowo profilem. Całość malowana jest standardowo farbami proszkowymi (epoksydowo-poliestrowymi). Stoły dostarczamy zmontowane. SPECYFIKACJA Wymiary zewnętrzne stołu Wysokość 870-950 mm Szerokość 2000 mm Głębokość 730 mm Wymiary zewnętrzne szafki WSZ-E Wysokość 124 mm Szerokość 608 mm Głębokość 580 mm Wymiary szuflad Wysokość szuflad 97 mm Szerokość szuflad 525 mm Głębokość szuflad 500 mm Wymiary zewnętrzne WSZ-A Wysokość 630 mm Szerokość 607 mm Głębokość 582 mm PRZEŚWIT DRZWI Prześwit – wysokość 527 mm Prześwit – szerokość 607 mm Przeciętny czas dostawy 1-4 tygodnie Wymiary zewnętrzne nadstawka W-3N-1 Wysokość 530mm Szerokość 2000mm
| Wysokość | 530mm |
| Szerokość | 2000mm |
| Głębokość | 582 mm |
| Wysokość szuflad | 97 mm |
| Szerokość szuflad | 525 mm |
| Głębokość szuflad | 500 mm |
| Prześwit – wysokość | 527 mm |
| Prześwit – szerokość | 607 mm |
Producent: KART-MAP | Gwarancja: 24 miesiące | Kolor standardowy: RAL 7035 (jasny popiel) | Realizacja: 3–7 tygodni




