Stół 2-modułowy regulowany+ szafka WSZ-E+ szafka WSZ-A Laboratorium Przyszłości
- Stół 2-modułowy + szafka WSZ-E +szafka WSZ-A
Produkty subskrypcyjne w twoim koszyku
Ustaw jedną częstotliwość dostaw dla wszystkich produktów subskrypcyjnych z twojego koszyka co:
Produkty subskrypcyjne w twoim koszyku
Stół 2-modułowy regulowany+ szafka WSZ-E+ szafka WSZ-A Laboratorium Przyszłości
Stół 2-modułowy + szafka WSZ-E +szafka WSZ-A
Stół 2-modułowy + szafka WSZ-E+ szafka WSZ-A Stół wykonany jest z profili metalowych z blachy o grubości 2 mm, wyposażony w blat ze sklejki o grubości 35 mm. Całość malowana jest standardowo farbami proszkowymi (epoksydowo-poliestrowymi). Stoły dostarczamy zmontowane. Specyfikacja Wymiary zewnętrzne Wysokość 870-950mm Szerokość 1500 mm Głębokość 730 mm Wymiary zewnętrzne WSZ-E Wysokość 124 mm Szerokość 608 mm Głębokość 580 mm Wymiary szuflad Wysokość szuflad 97 mm Szerokość szuflad 525 mm Głębokość szuflad 500 mm Wymiary zewnętrzne WSZ-A Wysokość 630 mm Szerokość 607 mm Głębokość 582 mm Prześwit drzwi Prześwit – wysokość 527 mm Prześwit – szerokość 607 mm Przeciętny czas dostawy 1-4 tygodnie
| Wysokość | 630 mm |
| Szerokość | 607 mm |
| Głębokość | 582 mm |
| Wysokość szuflad | 97 mm |
| Szerokość szuflad | 525 mm |
| Głębokość szuflad | 500 mm |
| Prześwit – wysokość | 527 mm |
| Prześwit – szerokość | 607 mm |
Producent: KART-MAP | Gwarancja: 24 miesiące | Kolor standardowy: RAL 7035 (jasny popiel) | Realizacja: 3–7 tygodni




