Kontener trzyszufladowy, przybiurkowy na kółkach
- Trzyszufladowy kontener przybiurkowy na kółkach wyposażony jest w piórnik oraz dwie szuflady.
Produkty subskrypcyjne w twoim koszyku
Ustaw jedną częstotliwość dostaw dla wszystkich produktów subskrypcyjnych z twojego koszyka co:
Produkty subskrypcyjne w twoim koszyku
Kontener trzyszufladowy, przybiurkowy na kółkach
Trzyszufladowy kontener przybiurkowy na kółkach wyposażony jest w piórnik oraz dwie szuflady.
TRZYSZUFLADOWY KONTENER PRZYBIURKOWY KB/3 Trzyszufladowy kontener przybiurkowy na kółkach wyposażony jest w piórnik oraz dwie szuflady. Jedna z szuflad przystosowana jest do przechowywania teczek zawieszkowych formatu A4. Wykonany jest z blachy czarnej o grubości 0.6 – 2.0 mm, malowany farbami proszkowymi (epoksydowo – poliestrowymi). Szuflady przesuwają się po prowadnicach teleskopowych z blokadą przed wypadnięciem. Całość zamykana jednym centralnym zamkiem. Kontener posiada blokadę pozwalającą na wysunięcie tylko jednej szuflady, co pozwala zachować stabilność kontenera. Przeciętny czas dostawy 1-4 tygodni Wymiary zewnętrzne Wysokość 685mm Szerokość 440mm Głębokość 500mm Wymiary szuflad Wysokość szuflady małej 105mm Szerokość szuflady małej 358mm Głębokość szuflady małej 420mm Wysokość szuflady dużej 290mm Szerokość szuflady dużej 358mm Głębokość szuflady dużej 420mm
| Wysokość | 685mm |
| Szerokość | 440mm |
| Głębokość | 500mm |
| Wysokość szuflady małej | 105mm |
| Szerokość szuflady małej | 358mm |
| Głębokość szuflady małej | 420mm |
| Wysokość szuflady dużej | 290mm |
| Szerokość szuflady dużej | 358mm |
| Głębokość szuflady dużej | 420mm |
Producent: KART-MAP | Gwarancja: 24 miesiące | Kolor standardowy: RAL 7035 (jasny popiel) | Realizacja: 3–7 tygodni




