PROFESSIONAL MEGA
( ilość produktów: 105 )Wózki narzędziowe PROFESSIONAL MEGA (PM) — duże, pojemne wózki z licznymi szufladami na kompletne zestawy narzędzi, dedykowane dużym warsztatom i serwisom samochodowym. Ceny 9 571–13 504 zł, 105 modeli, kolory RAL, realizacja 15–25 dni roboczych.

Wózek warsztatowy MEGA z 9 szufladami PM-222-23
9 050,83 zł brutto/1szt.Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 9 151,40 zł/1szt.-1%Cena regularna: 10 056,48 zł brutto/1szt.-10%

Wózek warsztatowy MEGA z 10 szufladami PM-221-21
9 193,89 zł brutto/1szt.Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 9 296,04 zł/1szt.-1%Cena regularna: 10 215,43 zł brutto/1szt.-10%

Wózek warsztatowy MEGA z 12 szufladami PM-215-19
9 567,56 zł brutto/1szt.Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 9 673,86 zł/1szt.-1%Cena regularna: 10 630,62 zł brutto/1szt.-10%

Wózek warsztatowy MEGA z 18 szufladami PM-211-11
12 005,69 zł brutto/1szt.Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 12 139,09 zł/1szt.-1%Cena regularna: 13 339,66 zł brutto/1szt.-10%

Wózek warsztatowy MEGA z 17 szufladami PM-210-13
11 493,91 zł brutto/1szt.Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 11 621,61 zł/1szt.-1%Cena regularna: 12 771,00 zł brutto/1szt.-10%

Wózek warsztatowy MEGA z 12 szufladami PM-217-20
9 981,94 zł brutto/1szt.Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 10 092,85 zł/1szt.-1%Cena regularna: 11 091,04 zł brutto/1szt.-10%

Wózek warsztatowy MEGA z 19 szufladami PM-210-11
11 932,93 zł brutto/1szt.Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 12 065,52 zł/1szt.-1%Cena regularna: 13 258,81 zł brutto/1szt.-10%

Wózek warsztatowy MEGA z 9 szufladami PM-223-23
9 050,83 zł brutto/1szt.Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 9 151,40 zł/1szt.-1%Cena regularna: 10 056,48 zł brutto/1szt.-10%

Wózek warsztatowy MEGA z 10 szufladami PM-222-22
9 270,35 zł brutto/1szt.Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 9 373,35 zł/1szt.-1%Cena regularna: 10 300,39 zł brutto/1szt.-10%

Wózek warsztatowy MEGA z 10 szufladami PM-220-23
9 487,40 zł brutto/1szt.Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 9 592,81 zł/1szt.-1%Cena regularna: 10 541,55 zł brutto/1szt.-10%

Wózek warsztatowy MEGA z 13 szufladami PM-217-19
10 201,46 zł brutto/1szt.Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 10 314,80 zł/1szt.-1%Cena regularna: 11 334,95 zł brutto/1szt.-10%

Wózek warsztatowy MEGA z 14 szufladami PM-216-20
10 920,44 zł brutto/1szt.Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 11 041,79 zł/1szt.-1%Cena regularna: 12 133,83 zł brutto/1szt.-10%

Wózek warsztatowy MEGA z 12 szufladami PM-216-18
10 501,14 zł brutto/1szt.Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 10 617,82 zł/1szt.-1%Cena regularna: 11 667,93 zł brutto/1szt.-10%

Wózek warsztatowy MEGA z 12 szufladami PM-214-20
9 849,98 zł brutto/1szt.Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 9 959,42 zł/1szt.-1%Cena regularna: 10 944,42 zł brutto/1szt.-10%

Wózek warsztatowy MEGA z 11 szufladami PM-213-23
9 923,97 zł brutto/1szt.Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 10 034,23 zł/1szt.-1%Cena regularna: 11 026,63 zł brutto/1szt.-10%

Wózek warsztatowy MEGA z 15 szufladami PM-213-16
10 792,18 zł brutto/1szt.Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 10 912,09 zł/1szt.-1%Cena regularna: 11 991,31 zł brutto/1szt.-10%

Wózek warsztatowy MEGA z 15 szufladami PM-211-14
11 347,14 zł brutto/1szt.Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 11 473,23 zł/1szt.-1%Cena regularna: 12 607,94 zł brutto/1szt.-10%

Wózek warsztatowy MEGA z 16 szufladami PM-210-14
11 274,39 zł brutto/1szt.Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 11 399,65 zł/1szt.-1%Cena regularna: 12 527,09 zł brutto/1szt.-10%

Wózek warsztatowy MEGA z 20 szufladami PM-210-10
12 153,69 zł brutto/1szt.Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 12 288,73 zł/1szt.-1%Cena regularna: 13 504,10 zł brutto/1szt.-10%

Wózek warsztatowy MEGA z 10 szufladami PM-221-22
9 204,99 zł brutto/1szt.Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 9 307,27 zł/1szt.-1%Cena regularna: 10 227,77 zł brutto/1szt.-10%

Wózek warsztatowy MEGA z 9 szufladami PM-221-23
8 984,24 zł brutto/1szt.Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 9 084,06 zł/1szt.-1%Cena regularna: 9 982,48 zł brutto/1szt.-10%

Wózek warsztatowy MEGA z 11 szufladami PM-220-21
9 697,05 zł brutto/1szt.Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 9 804,80 zł/1szt.-1%Cena regularna: 10 774,50 zł brutto/1szt.-10%

Wózek warsztatowy MEGA z 11 szufladami PM-220-22
9 705,67 zł brutto/1szt.Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 9 813,52 zł/1szt.-1%Cena regularna: 10 784,09 zł brutto/1szt.-10%

Wózek warsztatowy MEGA z 9 szufladami PM-218-22
8 835,00 zł brutto/1szt.Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 8 933,17 zł/1szt.-1%Cena regularna: 9 816,67 zł brutto/1szt.-10%

Wózek warsztatowy MEGA z 8 szufladami PM-218-23
8 614,27 zł brutto/1szt.Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 8 709,97 zł/1szt.-1%Cena regularna: 9 571,40 zł brutto/1szt.-10%

Wózek warsztatowy MEGA z 8 szufladami PM-218-18
8 624,13 zł brutto/1szt.Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 8 719,95 zł/1szt.-1%Cena regularna: 9 582,36 zł brutto/1szt.-10%

Wózek warsztatowy MEGA z 11 szufladami PM-218-19
9 262,96 zł brutto/1szt.Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 9 365,87 zł/1szt.-1%Cena regularna: 10 292,17 zł brutto/1szt.-10%

Wózek warsztatowy MEGA z 10 szufladami PM-218-20
9 044,66 zł brutto/1szt.Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 9 145,15 zł/1szt.-1%Cena regularna: 10 049,62 zł brutto/1szt.-10%

Wózek warsztatowy MEGA z 9 szufladami PM-218-21
8 823,92 zł brutto/1szt.Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 8 921,96 zł/1szt.-1%Cena regularna: 9 804,35 zł brutto/1szt.-10%

Wózek warsztatowy MEGA z 11 szufladami PM-217-21
9 762,41 zł brutto/1szt.Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 9 870,89 zł/1szt.-1%Cena regularna: 10 847,13 zł brutto/1szt.-10%

Wózek warsztatowy MEGA z 11 szufladami PM-217-22
9 772,29 zł brutto/1szt.Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 9 880,87 zł/1szt.-1%Cena regularna: 10 858,10 zł brutto/1szt.-10%

Wózek warsztatowy MEGA z 10 szufladami PM-217-23
9 552,77 zł brutto/1szt.Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 9 658,91 zł/1szt.-1%Cena regularna: 10 614,19 zł brutto/1szt.-10%

Wózek warsztatowy MEGA z 10 szufladami PM-217-18
9 562,64 zł brutto/1szt.Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 9 668,88 zł/1szt.-1%Cena regularna: 10 625,14 zł brutto/1szt.-10%

Wózek warsztatowy MEGA z 11 szufladami PM-215-20
9 348,04 zł brutto/1szt.Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 9 451,91 zł/1szt.-1%Cena regularna: 10 386,71 zł brutto/1szt.-10%

Wózek warsztatowy MEGA z 10 szufladami PM-215-21
9 128,52 zł brutto/1szt.Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 9 229,95 zł/1szt.-1%Cena regularna: 10 142,80 zł brutto/1szt.-10%

Wózek warsztatowy MEGA z 10 szufladami PM-215-22
9 138,40 zł brutto/1szt.Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 9 239,93 zł/1szt.-1%Cena regularna: 10 153,77 zł brutto/1szt.-10%
Wózki Narzędziowe PROFESSIONAL MEGA — kompletna mobilna baza narzędzi
Wózki PROFESSIONAL MEGA (PM) to największe mobilne szafy narzędziowe w naszej ofercie — pojemne, masywne i przeznaczone dla warsztatu z dużą liczbą narzędzi. Idealne dla mechanika samochodowego lub serwisu, który potrzebuje mieć przy sobie kompletny zestaw narzędzi bez wracania do szafki.
105 modeli w różnych konfiguracjach szuflad, półek i pojemności. Kółka przemysłowe z blokadą, zamek centralny, stalowa konstrukcja. Uzupełnij wózek nadstawką PNM, aby jeszcze zwiększyć pojemność.
Parametry wózków PROFESSIONAL MEGA PM
- Ceny: 9 571–13 504 zł, 105 modeli
- Przeznaczenie: duże warsztaty i serwisy samochodowe
- Kółka przemysłowe z blokadą, zamek centralny
- Kompatybilne nadstawki: seria PNM
Pytania i odpowiedzi o wózki narzędziowe PROFESSIONAL MEGA
- Czym wózki MEGA różnią się od standardowych P-2?
- Wózki MEGA PM są znacznie większe i pojemniejsze od P-2 — mają więcej szuflad, większą szerokość i pojemność. Przeznaczone dla warsztatu z dużą kolekcją narzędzi, gdzie P-2 byłby zbyt mały.
- Ile kosztuje wózek PROFESSIONAL MEGA?
- Wózki PROFESSIONAL MEGA PM kosztują 9571–13504 zł w zależności od konfiguracji. Cena jest wyższa niż P-2 ze względu na większe rozmiary i pojemność.
- Czy do wózka MEGA można dokupić nadstawkę?
- Tak, do wózków MEGA PM dedykowane są nadstawki PNM-xxx. Montują się bezpośrednio na wózku i zwiększają pojemność o kolejne szuflady lub półki.
- Jakie kółka mają wózki PROFESSIONAL MEGA?
- Wózki PM stoją na dużych kółkach przemysłowych z podwójną blokadą. Większy rozmiar kółek zapewnia stabilność przy pełnym załadowaniu i łatwe przemieszczanie po warsztacie.
- Jak długo trwa realizacja wózka PROFESSIONAL MEGA?
- Realizacja wynosi 15–25 dni roboczych. Wózki produkowane są na zamówienie w wybranym kolorze RAL.
B2B — faktury VAT, rabaty hurtowe, atesty do przetargów
- Faktury VAT z PCN — pełne dane do księgowości
- Rabaty hurtowe: 5+ sztuk -8%, 10+ -12%, 25+ -15%
- Odroczone płatności: 14/30/60 dni dla stałych klientów
- Certyfikaty do przetargów: CE, atest BHP, atest TÜV, deklaracja zgodności
- Dostawa kurierem paletowym na terenie całej Polski
Powiązane kategorie
| Szafki narzędziowe |
| Stoły warsztatowe |
| Szafki wiszące |
| Tablice narzędziowe |
| Zawieszki ZW |
| Wózki MEGA i TRUCK, tablica serwisowa, regały na opony |
