Wczytuję dane...

Jaki stół warsztatowy?

Stół warsztatowy to głowne stanowisko pracy w warsztacie czy grażu, a jego dobór powinnien być podyktowany specyfiką wykonywanych prac i naszym komfortem, czyli dostępnością najpotrzebniejszych narzędzi.

O solidności wykonania stołu nie wspominamy, gdyż to nie podlega dyskusji. Tak więc, wybierając stół do warsztatu, garażu czy piwnicy należy pamiętać o kilku podstawowych kwestiach. Sprawdź jakich!

1. Obciążenie statyczne - czyli jak mocny jest stół

2. Wymiary i możliwości rozbudowy

3. Ergonomia i funkcjonalność

4. Akcesoria warsztatowe

1. Obciążenie statyczne - czyli jak mocny jest stół

Wykonanie stołu to podstawa. Jeżeli nasz stół ma służyć nam latami to nie możemy oszczędzać. Solidny i mocny stół warsztatowy powinien być wykonany z grubej blachy lub solidnych profili stalowych. Spawany, zgrzewany i skręcany z czego skręcania powinno być jak najmniej.  Stoły oferowane w naszym sklepie charakteryzują się wysoką jakości wykonania, są w większości spawane i zgrzewane. Zapewnia to ich solidnośći i komfort pracy zwłaszcza z młotkiem i imadłem. W ofercie posiadamy trzy podstawowe linie stołów: TITANIUM, PROFESSIONAL, NOVA

Stoły warsztatowe NOVA

Najtańsza linia stołow warsztatowych. Wszystkie elementy stołu wykonane są z blachy o grubości 1mm, oczywiście blacha jest odpowiednio zagięta aby zapewnić konstrukcji odpowiedną wytrzymałość.

Stół przeszedł badania obciążenia, które wykazały iż jest w stanie wytrzymać obciążenie statyczne 1500kg. Konstrukcja jest zgrzewana i skręcana. Maksymalne obciążenie szuflad 45kg. Całość malowana proszkowo

Stoły warsztatowe PROFESSIONAL

Konstrukcja bazowa jest wykonana z solidnych profili zamkniętych. Stoły te podobnie jak poprzednik posiada maksymalne obciążenie 1500kg. Konstrukcja spawana i skręcana. Maksymalne obciążenie szuflad 45kg.  Całość malowana proszkowo.

Stoły warsztatowe TITANIUM

To nasz bestseller. Najbardziej funkcjonalne i ergonomiczne stoły warsztatowe, posiadające najwięsze możliwości konfiguracji i rozbudowy po zakupie. Dostępnych jest prawie 20 szafek z których możemy skonfigurować stół. Kupując stół z jedną szafką i nogą, bez problemu z czasem możemy dostawić kolejną szafkę. Konstrukcja szafek jest zgrzewana z blachy o grubośći 1mm, a całość jest osadzona na ocynkowanym cokole wykonanym z blachy o grubości 1,5mm. Obciążenie szuflad to 60kg, Całość także malowana proszkowo. Przewidywana wytrzymałość stołu złożonego z trzech szafek to ponad 2000kg.