Tablica narzędziowa N207-03-E
- - konstrukcja nóg tablicy wykonana z wysokiej jakości blachy stalowej o grubości 1,5mm
Produkty subskrypcyjne w twoim koszyku
Ustaw jedną częstotliwość dostaw dla wszystkich produktów subskrypcyjnych z twojego koszyka co:
Produkty subskrypcyjne w twoim koszyku
Tablica Narzędziowa N207 — trzysegmentowy, 2070 mm
Perforowany panel stalowy z oświetleniem LED z modułem elektrycznym
Tablica narzędziowa N207-03-E to trzysegmentowy panel perforowany o szerokości 2070 mm z modułem elektrycznym. Stalowa konstrukcja z perforacją 32 mm umożliwia montaż całego systemu zawieszek i uchwytów ZW do organizacji narzędzi. Wbudowane oświetlenie LED zapewnia doskonałą widoczność narzędzi w warsztacie. Możliwość montażu na blacie stołu lub bezpośrednio na ścianie.
Cechy i zalety
Specyfikacja
| Specyfikacja techniczna | |
|---|---|
| Szerokość tablicy | 2070 mm |
| Liczba segmentów | 3 |
| Blacha nóg / ramy | 1,5 mm — stal |
| Blacha paneli perforowanych | 1,0 mm — stal |
| Perforacja | oczko 10×10 mm, rozstaw 32 mm |
| Oświetlenie | LED 5000 LM, IP40, 840 (41 W), odbłyśnik |
| Montaż | na blacie stołu warsztatowego lub ścianie |
| Wariant | Wariant E — tablica + moduł elektryczny z gniazdkami |
| Producent | Becker — Polska |
Warianty w serii N207
Tablica N207 dostępna jest w kilku wariantach:
- N207-0x — sama tablica (1–4 segmenty) bez akcesoriów
- N207-0x-01 — tablica + zestaw zawieszek ZW (wariant 1)
- N207-0x-02 — tablica + rozszerzony zestaw zawieszek (wariant 2)
- N207-0x-E — tablica + moduł elektryczny z gniazdkami
- Moduł elektryczny N207-E — osobno dostępny moduł zasilający
Często zadawane pytania
Dostępne z tej serii: zawieszek i uchwytów ZW | gablot narzędziowych
CentrumWarsztatowe.pl — Tablica Narzędziowa N207
Producent: Becker | Realizacja 15–25 dni roboczych | Gwarancja 24 miesiące






