Wózek warsztatowy ciężki P-2-08-02
- - obciążenie statyczne wózka do 300 kg - szerokość wózka bez uchwytu 1000 mm - głębokość wózka 600 mm - wysokość wózka z kołami 908 mm - dwie półki wykonane z blachy stalowej o grubości 2,0 mm
Produkty subskrypcyjne w twoim koszyku
Ustaw jedną częstotliwość dostaw dla wszystkich produktów subskrypcyjnych z twojego koszyka co:
Produkty subskrypcyjne w twoim koszyku
Wózek warsztatowy ciężki P-2-08-02
Ciężki wózek warsztatowy · nośność 300 kg · kółka 160 mm · maty poliuretanowe
Szybki przegląd
| Nośność | 300 kg (statyczna) |
| Półki | 2 stalowe półki (blacha 2,0 mm) wyłożone matą PUR |
| Wymiary (szer.×gł.×wys.) | 1000 × 600 × 908 mm |
| Kółka | 4× fi 160 mm Ecoforma, obrotowe (2 z hamulcem) |
| Konstrukcja | Kształtownik 45×45×2 mm + poprzeczki 70×30×2 mm |
| Mata półek | Poliuretanowa — odporna na kwasy, ługi, benzyny, oleje |
Kluczowe cechy
Kształtownik zamknięty 45×45×2 mm + poprzeczki 70×30×2 mm — do najcięższych narzędzi i podzespołów
Ecoforma 160 mm: 4 obrotowe (2 z hamulcem) — łatwe toczenie pod obciążeniem, oś łożyskowana kulkowo
PUR na półkach: odporne na kwasy, ługi, zasady, benzyny, oleje — trwałość w ciężkich warunkach
Blacha 2,0 mm — solidne i płaskie miejsce na ciężkie narzędzia, detale maszyn i osprzęt
Kółka montowane do stalowej płyty 8,0 mm — gwarantuje trwałe mocowanie przy pełnym obciążeniu
Opcja: 2 tylne koła stałe zamiast obrotowych — bez dopłaty, na specjalne zamówienie
Specyfikacja techniczna
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Kod produktu | P-2-08-02 |
| Szerokość bez uchwytu | 1000 mm |
| Głębokość | 600 mm |
| Wysokość z kołami | 908 mm |
| Nośność statyczna | 300 kg |
| Półki | 2 szt., blacha stalowa 2,0 mm |
| Mata | Poliuretanowa — kwasy, ługi, benzyny, oleje, smary |
| Kółka | 4× fi 160 mm Ecoforma: 4 obrotowe, 2 z hamulcem |
| Płyta montażowa kółek | Blacha stalowa 8,0 mm |
| Oś kółka | Łożysko kulkowe |
| Główny kształtownik | Zamknięty 45×45×2 mm |
| Poprzeczki nośne | Zamknięte 70×30×2 mm |
| Uchwyt | Montowany bocznie — na jednym z boków wózka |
| Malowanie | Trwałe farby proszkowe |
| Konfiguracja | Możliwość zmiany 2 tylnych kół na stałe — bez dopłaty |
Dla kogo?
300 kg nośność i kółka 160 mm — do przewozu silników, skrzyń biegów i podzespołów. Sprawdź zestawy warsztatowe.
Kształtownik 45×45×2 mm i poprzeczki 70×30×2 mm — solidny do zastosowań przemysłowych. Maty PUR wytrzymują kwasy i ługi.
Duże kółka 160 mm ułatwiają toczenie ciężkiego wózka przez szczeliny i progi. Do lżejszych zastosowań: wózki PROFESSIONAL.
Maty poliuretanowe odporne na kwasy i smary — wytrzymują trudne warunki przemysłowe. Szafy narzędziowe do kompletu.
Najczęściej zadawane pytania
- 2 tylne koła stałe zamiast obrotowych — bez dopłaty, na zamówienie
- Malowanie w wybranym kolorze RAL















