Wczytuję dane...

Wózek diagnostyczny P-2-05-02

Model:  P-2-05-02
średnia: 0.0  ocen: 0
Ten produkt nie ma jeszcze ocen
Dostępny
15 szt.
WÓZEK DIAGNOSTYCZNY (P-2-05-02) - dwie boczne szafki przeznaczone na przechowywanie przewodów - górny blat z uchwytami do montowania podstawy monitora - ruchome ramię z otworami do zawieszania przewodów i urządzeń elektrycznych
3670,47 / 4514,68 PLN*
4170,99/5130,32 PLN*
Oszczędzasz 615.64 PLN
Spiesz się, oferta kończy się za:
* cena netto / brutto
Najniższa cena produktu z ostatnich 30 dni: 4514.68 PLN

WÓZEK DIAGNOSTYCZNY (P-2-05-02)

- dwie boczne szafki przeznaczone na przechowywanie przewodów

- górny blat z uchwytami do montowania podstawy monitora

- ruchome ramię z otworami do zawieszania przewodów i urządzeń elektrycznych

- na tyle wózka specjalna półka z perforowaną osłoną przeznaczona na komputer

- 4 kółka obrotowe (w tym dwa z hamulcem) o średnicy 100 mm

- opona koła wykonana z gumy modyfikowanej, odpornej na oleje, smary oraz benzynę

- oś koła oparta na łożysku kulkowym uszczelnionym osłoną boczną z tworzywa

- 2 szuflady zamykane centralnym zamkiem

- pokryta lakierem proszkowym w standardowych kolorach:

 • czerwonym (RAL 3020)
 • niebieskim (RAL 5005)
 • ciemno-szarym (RAL 7001)
 • możliwość pomalowania w innym kolorze RAL

- dokładne wymiary w galerii zdjęć

- waga wózka: 83 kg

- kategoria wózki warsztatowe

 

 

Szerokość 555mm
Głębokość 600mm
Wysokość całkowita 1420mm
Konstrukcja Profil zamknięty zimnowalcowany 45x45x2 mm, 40x40x2 mm, 35x35x2 mm
Nośność statyczna szuflady 60 kg
Typ prowadnic Stalowe teleskopowe kulkowe- wysuw 90-95%
Waga 83 kg
Powłoka malarska Malowanie proszkowe
Dostępne kolory Wybierz z listy rozwijanej obok zdjęcia produktu
Uchwyty Wyginane z blachy stalowej
Ochronna mata Tak. W szufladach i na półkach.
Koła 2 stałe i 2 obrotowe (fi 100mm).
Hamulec Tak. W dwóch kołach.
Sposób wysyłki Całkowicie zmontowane. Gotowe do użytku.

 

Wózek diagnostyczny - jakie są jego zalety i jak wybrać odpowiedni model?

Wózek diagnostyczny to niezwykle przydatne urządzenie w warsztacie samochodowym. Pozwala na przemieszczanie narzędzi i materiałów w obrębie warsztatu, a także na szybkie przewożenie części do pojazdów znajdujących się na podnośnikach lub stanowisku diagnostycznym. W niniejszym artykule przedstawimy najważniejsze zalety stosowania wózków diagnostycznych oraz podpowiemy, jak wybrać odpowiedni model.

Zalety stosowania wózków diagnostycznych

 1. Mobilność Wózki diagnostyczne są mobilne i pozwalają na szybkie przemieszczanie narzędzi i materiałów w obrębie warsztatu. Dzięki temu, można zaoszczędzić czas i poprawić efektywność pracy.

 2. Praktyczność Wózki diagnostyczne są bardzo praktyczne i funkcjonalne. W zależności od modelu, można wybrać wózek z dodatkowymi akcesoriami, takimi jak półki, kosze, czy uchwyty na narzędzia. Dzięki temu, można przechowywać narzędzia i akcesoria w jednym miejscu, co zwiększa wygodę pracy i organizację.

 3. Wytrzymałość Wózki diagnostyczne są wytrzymałe i odporne na uszkodzenia mechaniczne. Wykonane są z trwałych materiałów, takich jak stal lub aluminium, co sprawia, że są one bardzo solidne i długotrwałe.

 4. Ergonomia Wózki diagnostyczne są zaprojektowane z myślą o ergonomii, czyli wygodzie pracy. Dzięki temu, można skutecznie uniknąć kontuzji, bólu kręgosłupa i innych dolegliwości związanych z długotrwałym pracowaniem w nieodpowiedniej pozycji.

 5. Uniwersalność Wózki diagnostyczne są uniwersalne i mogą być stosowane w różnych rodzajach warsztatów, nie tylko samochodowych. Dzięki temu, można stosować je w wielu branżach i łatwo dostosować do indywidualnych potrzeb.

Jak wybrać odpowiedni wózek diagnostyczny?

 1. Wymiary i nośność Przy wyborze wózka diagnostycznego, warto zwrócić uwagę na jego wymiary i nośność. Im większy i nośniejszy wózek, tym wygodniejszy i bardziej praktyczny w użyciu.

 2. Materiał Wózki diagnostyczne mogą być wykonane z różnych materiałów, takich jak stal, aluminium czy tworzywa sztuczne. Każdy z tych materiałów ma swoje zalety i wady, dlatego warto zastanowić się, jakie wymagania powinien spełniać wózek diagnostyczny w naszym warsztacie. Wózki stalowe są wytrzymałe i odporne na uszkodzenia, ale mogą być cięższe od wózków aluminiowych lub z tworzyw sztucznych. Wózki aluminiowe są lekkie i łatwe w przemieszczaniu, ale mniej wytrzymałe od wózków stalowych. Wózki z tworzyw sztucznych są lekkie i łatwe w czyszczeniu, ale mogą być mniej odporne na uszkodzenia mechaniczne.

  1. Akcesoria i dodatki W zależności od rodzaju pracy, można wybrać wózek diagnostyczny z dodatkowymi akcesoriami, takimi jak półki, kosze, czy uchwyty na narzędzia. Dzięki temu, można przechowywać narzędzia i akcesoria w jednym miejscu, co zwiększa wygodę pracy i organizację.

  2. Rodzaj kół Wózki diagnostyczne są dostępne z różnymi rodzajami kół, takimi jak: gumowe, pneumatyczne, czy pełne. Warto zwrócić uwagę na rodzaj kół, ponieważ od tego zależy, jak dobrze wózek porusza się po różnych powierzchniach. Wszystkie wózki diagnostyczne w naszej ofercie wyposażone są w koła wykonane z mieszanki kauczukowej,  odpornej na wypaczanie pod wpływem długotrwałego postoju z obciążeniem.

  3. Budżet Wózki diagnostyczne są dostępne w różnych przedziałach cenowych. Warto zastanowić się, ile chcemy przeznaczyć na zakup wózka, ale jednocześnie pamiętać, że dobry jakościowo wózek jest inwestycją na lata i warto wybrać model, który spełni nasze wymagania.

  Podsumowanie: Wózek diagnostyczny to niezbędne wyposażenie każdego warsztatu samochodowego. Zalety stosowania wózków diagnostycznych to m.in. mobilność, praktyczność, wytrzymałość, ergonomia oraz uniwersalność. Aby wybrać odpowiedni wózek diagnostyczny do swojego warsztatu, warto zwrócić uwagę na wymiary i nośność, materiał, akcesoria i dodatki, rodzaj kół oraz budżet. Dzięki dobremu wyborowi wózka diagnostycznego, można zwiększyć wygodę pracy, poprawić organizację i efektywność, a także zapewnić sobie wiele lat użytkowania.

Polecamy