Wczytuję dane...

KOSY / PODKASZARKI

Niestety nie znaleziono produktu!

1. Sprawdź poprawność zapytania i spróbuj ponownie.
2. Ogranicz szukane słowa do jednego lub dwóch.
3. Podaj ogólną nazwę produktu, którego szukasz. Później będziesz mógł ograniczyć wyniki wyszukiwania korzystając z zaawansowanych filtrów.

Kosa to narzędzie, służące do koszenia trawy i innych roślin na większych powierzchniach, takich jak pola, łąki czy plantacje. Kosa składa się z rękojeści oraz ostrza, które może być wykonane z różnych materiałów, takich jak stali nierdzewnej, tytanu czy wolframu. Kosa jest narzędziem ręcznym, które należy używać za pomocą siły mięśni. Kosa jest przydatna w pracach ogrodniczych i rolniczych, a także w leśnictwie i górnictwie. Kosa może być stosowana do cięcia różnego rodzaju roślin, w zależności od grubości i twardości ostrza.

Podkaszarka to elektronarzędzie, służące do koszenia trawy i innych roślin na niewielkich powierzchniach, takich jak ogródki, trawniki czy skwery. Podkaszarka składa się z rękojeści, które można trzymać w jednej lub dwóch rękach, oraz mechanizmu tnącego, w postaci noży lub rotora z ostrzami. Podkaszarki są zasilane z sieci elektrycznej lub z akumulatora, co umożliwia ich użytkowanie w różnych warunkach. Podkaszarki są bardzo wygodne w użytkowaniu i pozwalają na szybkie i precyzyjne koszenie trawy i innych roślin.